візова підтримка

Робоча віза в Польщу тип Національна D 05a

Оформлення документів для робочої польської візи в короткі терміни та за доступною ціною. Документи для робочої візи в Польщу. по новим правилам 2018,(на пів року) 180/180 або 180/365 - перебування на рік з правом легальної роботи.

Робоча Польська віза На 270 днів тип 05b

Нова можливість для Вас відкрити візу в польщу на 9 місяців з правом роботи. Документи на основі дозволу на сезонну роботу нового типу 2018. Дає право офіційного перебування 270 днів на рік. Термін підготовки 3 тижні.

Віза від Воєводи тип Національна D 06c

Віза на основі запрошення на роботу від польського Воєводи. Воєводська віза дає право довгострокового перебування з метою роботи в Польщі до одного року. 365 днів. Перекриває коридор по робочій візі. Виготовлення документів 35 днів.

Бізнес (Службова) тип Шенген C04

Варіант для ділових (службових) та короткострокових поїздок. Підійде підприємцям та особам, які мають на меті ведення бізнесу в Польщі.

Національна Чеська віза на 2 роки

В наші послуги з оформлення робочої візи в Чехію та подальшого працевлаштування входить:
- заповнена анкета
- офіційне працевлаштування в Чехії
- офіційне запрошення на роботу, робочий контракт з можливістю продовження
-оренда житла
- обов'язкове медичне страхування
- реєстрація у візовий центр на загальнодоступну дату.

Робоча Чеська віза 90/90

В наші послуги з оформлення робочої візи в Чехію та подальшого працевлаштування входить: - заповнена анкета - офіційне працевлаштування в Чехії - офіційне запрошення на роботу, робочий контракт з можливістю продовження -оренда житла - обов'язкове медичне страхування - реєстрація у візовий центр на загальнодоступну дату.

Найпоширеніші запитання та відповіді

  • ЯК ЗАМОВИТИ І ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Для початку Вам потрібно проконсультуватись з нашим менеджером щодо підбору правильної категорії візи в Польщу. Подати дані в роботу Ви можете завітавши до нас в офіс, або передати скани/фото в електронному вигляді через viber або e-mail.

  • ЯК СКОРИСТАТИСЬ ВАШИМИ ПОСЛУГАМИ ЯКЩО Я З ІНШОГО МІСТА?

Ми успішно співпрацюємо з усіма регіонами України. Готові документи для отримання польської візи передаються кур’єрською службою в потрібне Вам місто.

  • ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ВАШИХ ПОСЛУГ?

Ми завжди стараємось максимально спростити процес виготовлення візи для наших клієнтів. Забезпечуємо всім необхідним для отримання візи. Стандартний пакет має всі необхідні документи. Ми не залишимо Вас на пів дороги, У разі додаткових вимог візового центру, підкорегуємо і доповнимо весь перелік данних для отримання візи навіть в день подачі.

  • ЯКІ ДОКУМЕНТИ ВІД МЕНЕ НЕОБХІДНІ?

Від Вас небхідно:- перша сторінка закордонного паспорта- дані про попередні візи (якщо були)- перша сторінка українського паспорта та прописка- Ідентифікаційний код. Решту документів для отримання візи в Польщу надаємо ми.

  • КОЛИ Я ЗМОЖУ ОТРИМАТИ ВІЗУ?

Термін підготовки документів для національної (робочої) або шенгенської візи займає не більше 7 днів. Також слід врахувати термін запису на подачу в візовий центр та розгляд. В середньому термін від початку замовлення до отримання візи займає не більшт ніж 2-3 тижні.

  • ЯКІ ГАРАНТІЇ ОТРИМАННЯ ВІЗИ?

Якщо у Вас не було проблем або порушень з попередніми візитами до країн Шенгенської зони, тоді немає підстав для хвилювання. Ми співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними роками закордонними партнерами. Для нас в пріоритеті наша репутація, тому навіть в форс-мажорних випадках ми не прощаємось з клієнтом поки віза не буде в паспорті. Ми завжди виконуємо і дотримуємсь своїх зобов’язань.отримання візи займає не більшт ніж 2-3 тижні.

Приєднейтесь до нас у соціальних мережах

© 2018 Natalie-tour.com

Є питання? Задайте їх менеджеру